Streetview Utrechtsestraatweg 16 Rhenen

Utrechtsestraatweg 16, 3911 TV Rhenen

108 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Utrechtsestraatweg 16 is een woonhuis in Rhenen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 205 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €637.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraatweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtsestraatweg 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rhenen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Rhenen

235 Inwoners
100 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€637.000 Gem. woningwaarde Uiterwaarden Rhenen
89% Koopwoningen
146 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsestraatweg 16

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Veelgestelde vragen over Utrechtsestraatweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsestraatweg 16?

De gemiddelde woningwaarde in Uiterwaarden Rhenen is €637.000. Dat komt neer op circa €5.898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsestraatweg 16 zich tot de wijk Uiterwaarden Rhenen?

Utrechtsestraatweg 16 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Uiterwaarden Rhenen. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsestraatweg 16?

Utrechtsestraatweg 16 is een woonhuis in Uiterwaarden Rhenen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsestraatweg 16 vergeleken met de buurt?

Utrechtsestraatweg 16 heeft 108 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Uiterwaarden Rhenen ligt de gemiddelde woningwaarde op €637.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtsestraatweg 16 en wat betekent dat?

Utrechtsestraatweg 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-09-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Utrechtsestraatweg 16?

Utrechtsestraatweg 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uiterwaarden Rhenen?

De wijk Uiterwaarden Rhenen in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €637.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uiterwaarden Rhenen?