Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 2255 m²
Zuidelijke Meentsteeg 17 is een woonhuis in Rhenen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 2255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €642.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuidelijke Meentsteeg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
2.5 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenveld is €642.000. Dat komt neer op circa €3.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuidelijke Meentsteeg 17 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Binnenveld. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².
Zuidelijke Meentsteeg 17 is een woonhuis in Binnenveld, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zuidelijke Meentsteeg 17 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2255 m². In Binnenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €642.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Binnenveld in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €642.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Zuidelijke Meentsteeg 17 in Binnenveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidelijke Meentsteeg 17: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Binnenveld: restaurant (2.5 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Zuidelijke Meentsteeg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Binnenveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.