Streetview Noordelijke Meentsteeg 16 A Rhenen

Noordelijke Meentsteeg 16 A, 3911 SE Rhenen

268 m² Bouwjaar 1989

Noordelijke Meentsteeg 16 A is een woonhuis in Rhenen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 1910 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €642.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
1910 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Noordelijke Meentsteeg 16 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rhenen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Rhenen

990 Inwoners
265 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€642.000 Gem. woningwaarde Binnenveld
87% Koopwoningen
73 Inwoners per km²

Locatie van Noordelijke Meentsteeg 16 A

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Veelgestelde vragen over Noordelijke Meentsteeg 16 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordelijke Meentsteeg 16 A?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenveld is €642.000. Dat komt neer op circa €2.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordelijke Meentsteeg 16 A zich tot de wijk Binnenveld?

Noordelijke Meentsteeg 16 A is een woonhuis van 268 m² in de wijk Binnenveld. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordelijke Meentsteeg 16 A?

Noordelijke Meentsteeg 16 A is een woonhuis in Binnenveld, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noordelijke Meentsteeg 16 A vergeleken met de buurt?

Noordelijke Meentsteeg 16 A heeft 268 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1910 m². In Binnenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €642.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Binnenveld?

De wijk Binnenveld in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €642.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenveld?

Vanuit Noordelijke Meentsteeg 16 A in Binnenveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordelijke Meentsteeg 16 A: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Binnenveld?

Recreatie nabij Binnenveld: restaurant (2.5 km), cafe (2.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Noordelijke Meentsteeg 16 A?