Streetview Nieuwe Veenendaalseweg 140 Rhenen

Nieuwe Veenendaalseweg 140, 3911 MN Rhenen

182 m² Bouwjaar 1935 Label C

Nieuwe Veenendaalseweg 140 is een woonhuis in Rhenen, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 445 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
445 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Veenendaalseweg 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Veenendaalseweg 140

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
34.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rhenen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Rhenen

965 Inwoners
350 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
351 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Domineesberg
90% Koopwoningen
4.288 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Veenendaalseweg 140

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Veelgestelde vragen over Nieuwe Veenendaalseweg 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Veenendaalseweg 140?

De prijsindicatie voor Nieuwe Veenendaalseweg 140 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Domineesberg is €484.000. Dat komt neer op circa €2.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Veenendaalseweg 140 zich tot de wijk Domineesberg?

Nieuwe Veenendaalseweg 140 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Domineesberg. De buurt telt 351 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Veenendaalseweg 140?

Nieuwe Veenendaalseweg 140 is een woonhuis in Domineesberg, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Veenendaalseweg 140 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Veenendaalseweg 140 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Domineesberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Veenendaalseweg 140 en wat betekent dat?

Nieuwe Veenendaalseweg 140 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Domineesberg?

De wijk Domineesberg in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Domineesberg?

Vanuit Nieuwe Veenendaalseweg 140 in Domineesberg bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.