Eengezinswoning, geschakelde woning Majoor Landzaatweg 59 Rhenen

Majoor Landzaatweg 59, 3911 AW Rhenen

122 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Majoor Landzaatweg 59 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Rhenen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 164 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Majoor Landzaatweg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Majoor Landzaatweg 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.4%
CO₂-emissie
22.2 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Rhenen

595 Inwoners
245 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
242 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Grebbekwartier Zuid
94% Koopwoningen
4.440 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Majoor Landzaatweg 59

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Veelgestelde vragen over Majoor Landzaatweg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Majoor Landzaatweg 59?

De prijsindicatie voor Majoor Landzaatweg 59 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Grebbekwartier Zuid is €481.000. Dat komt neer op circa €3.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Majoor Landzaatweg 59 zich tot de wijk Grebbekwartier Zuid?

Majoor Landzaatweg 59 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 122 m² in de wijk Grebbekwartier Zuid. De buurt telt 242 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Majoor Landzaatweg 59?

Majoor Landzaatweg 59 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Grebbekwartier Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Majoor Landzaatweg 59 vergeleken met de buurt?

Majoor Landzaatweg 59 heeft 122 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Grebbekwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Majoor Landzaatweg 59 en wat betekent dat?

Majoor Landzaatweg 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Majoor Landzaatweg 59?

Majoor Landzaatweg 59 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Grebbekwartier Zuid?

De wijk Grebbekwartier Zuid in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grebbekwartier Zuid?