Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 Rhenen

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10, 3911 AL Rhenen

106 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rhenen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 189 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Rhenen

570 Inwoners
260 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
236 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Cunera
76% Koopwoningen
4.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10?

De prijsindicatie voor Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Cunera is €441.000. Dat komt neer op circa €4.160 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 zich tot de wijk Cunera?

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de wijk Cunera. De buurt telt 236 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10?

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Cunera, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 heeft 106 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Cunera ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 en wat betekent dat?

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-01-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10?

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Cunera?

De wijk Cunera in Rhenen (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.