2-onder-1-kapwoning Lommerbergen 754 Reuver

Lommerbergen 754, 5953 TT Reuver

27 m² Bouwjaar 1988 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Lommerbergen 754 is een 2-onder-1-kapwoning in Reuver, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m², een perceel van 390 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
27 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€70.000 tot €95.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lommerbergen 754

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lommerbergen 754

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
229.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
332.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Reuver

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Reuver

6095 Inwoners
2800 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2852 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Reuver
65% Koopwoningen
1.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lommerbergen 754

Vergelijkbare woningen in Reuver

Veelgestelde vragen over Lommerbergen 754

Wat is de geschatte woningwaarde van Lommerbergen 754?

De prijsindicatie voor Lommerbergen 754 ligt rond €70.000 tot €95.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuver is €271.000. Dat komt neer op circa €10.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lommerbergen 754 zich tot de wijk Reuver?

Lommerbergen 754 is een 2-onder-1-kapwoning van 27 m² in de wijk Reuver. De buurt telt 2.852 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lommerbergen 754?

Lommerbergen 754 is een 2-onder-1-kapwoning in Reuver, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lommerbergen 754 vergeleken met de buurt?

Lommerbergen 754 heeft 27 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Reuver ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lommerbergen 754 en wat betekent dat?

Lommerbergen 754 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-09-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lommerbergen 754?

Lommerbergen 754 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Reuver?

De wijk Reuver in Reuver (Limburg) kenmerkt zich door 6.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuver?

Vanuit Lommerbergen 754 in Reuver bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.