Eengezinswoning, vrijstaande woning Burgemeester Claessenstraat 12 Reuver

Burgemeester Claessenstraat 12, 5953 EZ Reuver

142 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Burgemeester Claessenstraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Reuver, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 390 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Claessenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Claessenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
107.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
12.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
91.6%
CO₂-emissie
3.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
GIW Waarborgcertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Reuver

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Reuver

6095 Inwoners
2800 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2852 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Reuver
65% Koopwoningen
1.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Claessenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Reuver

Veelgestelde vragen over Burgemeester Claessenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Claessenstraat 12?

De prijsindicatie voor Burgemeester Claessenstraat 12 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuver is €271.000. Dat komt neer op circa €1.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Claessenstraat 12 zich tot de wijk Reuver?

Burgemeester Claessenstraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 142 m² in de wijk Reuver. De buurt telt 2.852 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Claessenstraat 12?

Burgemeester Claessenstraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Reuver, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Claessenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Claessenstraat 12 heeft 142 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Reuver ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Claessenstraat 12 en wat betekent dat?

Burgemeester Claessenstraat 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Claessenstraat 12?

Burgemeester Claessenstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Reuver?

De wijk Reuver in Reuver (Limburg) kenmerkt zich door 6.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuver?