Vrijstaande woning Pastoor Rijnderslaan 6 Reuver

Pastoor Rijnderslaan 6, 5953 ER Reuver

144 m² Bouwjaar 1961 8 kamers 4 slaapkamers Label G

Pastoor Rijnderslaan 6 is een vrijstaande woning in Reuver, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 975 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
975 m²
Inhoud
683 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Rijnderslaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Rijnderslaan 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
321.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
456.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.3 kg/m²

Tuin
Ja (480.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Reuver

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Reuver

6095 Inwoners
2800 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2852 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Reuver
65% Koopwoningen
1.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Rijnderslaan 6

Vergelijkbare woningen in Reuver

Veelgestelde vragen over Pastoor Rijnderslaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Rijnderslaan 6?

De prijsindicatie voor Pastoor Rijnderslaan 6 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuver is €271.000. Dat komt neer op circa €1.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Rijnderslaan 6 zich tot de wijk Reuver?

Pastoor Rijnderslaan 6 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Reuver. De buurt telt 2.852 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Rijnderslaan 6?

Pastoor Rijnderslaan 6 is een vrijstaande woning in Reuver, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pastoor Rijnderslaan 6 vergeleken met de buurt?

Pastoor Rijnderslaan 6 heeft 144 m² woonoppervlakte en 683 m³ inhoud. Het perceel is 975 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Reuver ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Rijnderslaan 6 en wat betekent dat?

Pastoor Rijnderslaan 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Rijnderslaan 6?

Pastoor Rijnderslaan 6 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 480 m².

Hoe is de woningmarkt in Reuver?

De wijk Reuver in Reuver (Limburg) kenmerkt zich door 6.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuver?

Vanuit Pastoor Rijnderslaan 6 in Reuver bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.