Streetview Gouverneur van Hövelllaan 4 Reuver

Gouverneur van Hövelllaan 4, 5953 CV Reuver

154 m² Bouwjaar 1973 Label A

Gouverneur van Hövelllaan 4 is een woonhuis in Reuver, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 303 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
303 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gouverneur van Hövelllaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouverneur van Hövelllaan 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.5%
CO₂-emissie
24.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Reuver

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Reuver

6095 Inwoners
2800 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2852 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Reuver
65% Koopwoningen
1.410 Inwoners per km²

Locatie van Gouverneur van Hövelllaan 4

Vergelijkbare woningen in Reuver

Veelgestelde vragen over Gouverneur van Hövelllaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouverneur van Hövelllaan 4?

De prijsindicatie voor Gouverneur van Hövelllaan 4 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuver is €271.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouverneur van Hövelllaan 4 zich tot de wijk Reuver?

Gouverneur van Hövelllaan 4 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Reuver. De buurt telt 2.852 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouverneur van Hövelllaan 4?

Gouverneur van Hövelllaan 4 is een woonhuis in Reuver, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gouverneur van Hövelllaan 4 vergeleken met de buurt?

Gouverneur van Hövelllaan 4 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 303 m². In Reuver ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouverneur van Hövelllaan 4 en wat betekent dat?

Gouverneur van Hövelllaan 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Reuver?

De wijk Reuver in Reuver (Limburg) kenmerkt zich door 6.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuver?

Vanuit Gouverneur van Hövelllaan 4 in Reuver bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reuver?