Streetview Pastoor Vranckenlaan 72 Reuver

Pastoor Vranckenlaan 72, 5953 CR Reuver

210 m² Bouwjaar 1930 12 kamers 5 slaapkamers Label C

Pastoor Vranckenlaan 72 is een woonhuis in Reuver, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 665 m² en 12 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
665 m²
Inhoud
775 m³
Kamers
12
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Vranckenlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Vranckenlaan 72

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
34.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Reuver

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Reuver

6095 Inwoners
2800 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2852 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Reuver
65% Koopwoningen
1.410 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Vranckenlaan 72

Vergelijkbare woningen in Reuver

Veelgestelde vragen over Pastoor Vranckenlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Vranckenlaan 72?

De prijsindicatie voor Pastoor Vranckenlaan 72 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuver is €271.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Vranckenlaan 72 zich tot de wijk Reuver?

Pastoor Vranckenlaan 72 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Reuver. De buurt telt 2.852 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Vranckenlaan 72?

Pastoor Vranckenlaan 72 is een woonhuis in Reuver, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Vranckenlaan 72 vergeleken met de buurt?

Pastoor Vranckenlaan 72 heeft 210 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 665 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Reuver ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Vranckenlaan 72 en wat betekent dat?

Pastoor Vranckenlaan 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Vranckenlaan 72?

Pastoor Vranckenlaan 72 heeft 12 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Reuver?

De wijk Reuver in Reuver (Limburg) kenmerkt zich door 6.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuver?

Vanuit Pastoor Vranckenlaan 72 in Reuver bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.