Vrijstaande woning Grote Christoffelstraat 20 Retranchement

Grote Christoffelstraat 20, 4525 NK Retranchement

82 m² Bouwjaar 1977 3 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Grote Christoffelstraat 20 is een vrijstaande woning in Retranchement, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 562 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €649.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
562 m²
Inhoud
214 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Grote Christoffelstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Christoffelstraat 20

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Retranchement

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

57.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

9 km
Cultuur

Bioscoop

36.7 km

Buurtinformatie in Retranchement

130 Inwoners
60 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
131 Woningvoorraad
€649.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Retranchement
59% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Christoffelstraat 20

Vergelijkbare woningen in Retranchement

Veelgestelde vragen over Grote Christoffelstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Christoffelstraat 20?

De prijsindicatie voor Grote Christoffelstraat 20 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Retranchement is €649.000. Dat komt neer op circa €7.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Christoffelstraat 20 zich tot de wijk Verspreide huizen Retranchement?

Grote Christoffelstraat 20 is een vrijstaande woning van 82 m² in de wijk Verspreide huizen Retranchement. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Christoffelstraat 20?

Grote Christoffelstraat 20 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Retranchement, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Grote Christoffelstraat 20 vergeleken met de buurt?

Grote Christoffelstraat 20 heeft 82 m² woonoppervlakte en 214 m³ inhoud. Het perceel is 562 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide huizen Retranchement ligt de gemiddelde woningwaarde op €649.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Christoffelstraat 20 en wat betekent dat?

Grote Christoffelstraat 20 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Grote Christoffelstraat 20?

Grote Christoffelstraat 20 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Retranchement?

De wijk Verspreide huizen Retranchement in Retranchement (Zeeland) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €649.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Retranchement?