Streetview Molenstraat 27 Retranchement

Molenstraat 27, 4525 AE Retranchement

110 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Molenstraat 27 is een woonhuis in Retranchement, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 1535 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €649.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
1535 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 27

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Retranchement

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

57.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

5.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

9 km
Cultuur

Bioscoop

36.7 km

Buurtinformatie in Retranchement

130 Inwoners
60 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
131 Woningvoorraad
€649.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Retranchement
59% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Molenstraat 27

Vergelijkbare woningen in Retranchement

Veelgestelde vragen over Molenstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 27?

De prijsindicatie voor Molenstraat 27 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Retranchement is €649.000. Dat komt neer op circa €5.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 27 zich tot de wijk Verspreide huizen Retranchement?

Molenstraat 27 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Verspreide huizen Retranchement. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 27?

Molenstraat 27 is een woonhuis in Verspreide huizen Retranchement, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenstraat 27 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 27 heeft 110 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 1535 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Retranchement ligt de gemiddelde woningwaarde op €649.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 27 en wat betekent dat?

Molenstraat 27 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenstraat 27?

Molenstraat 27 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Retranchement?

De wijk Verspreide huizen Retranchement in Retranchement (Zeeland) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €649.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Retranchement?