Straatbeeld van Lindenhof 3 in Renswoude

Lindenhof 3, 3927 AR Renswoude

105 m² Bouwjaar 1974 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Lindenhof 3 is een tussenwoning in Renswoude, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en een perceel van 154 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
354 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lindenhof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindenhof 3

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Renswoude

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

4,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,4 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Renswoude

Lindenhof 3 ligt in de buurt Renswoude in Renswoude. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.605 inwoners en 1.471 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 67% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 444.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3605 Inwoners
1485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1471 Woningvoorraad
€444.000 Gem. WOZ-waarde Renswoude
67% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Lindenhof 3

Officiële bekendmakingen rond Lindenhof 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 66 meter

Gemeente Renswoude – Ingetrokken omgevingsvergunning – het uitbouwen van de woning – Kastanjelaan 13, 3927 AN Renswoude

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 66 meter

Gemeente Renswoude – Aangevraagde omgevingsvergunning – het uitbouwen van de woning – Kastanjelaan 13, 3927 AN Renswoude

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Renswoude

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Renswoude. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Lindenhof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenhof 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renswoude €444.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenhof 3 zich tot de CBS-buurt Renswoude?

Lindenhof 3 is een tussenwoning van 105 m² in de CBS-buurt Renswoude. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.471 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenhof 3?

Lindenhof 3 is een tussenwoning in Renswoude, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lindenhof 3 vergeleken met de buurt?

Lindenhof 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renswoude €444.000.

Wat is het energielabel van Lindenhof 3 en wat betekent dat?

Lindenhof 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Renswoude?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Renswoude in Renswoude (Utrecht) 3.605 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €444.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 4,4 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,2 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 7,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Lindenhof 3?

Een woningrapport voor Lindenhof 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Renswoude. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Renswoude presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars