2-onder-1-kapwoning Molenstraat 21 Renswoude

Molenstraat 21, 3927 AB Renswoude

256 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Molenstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Renswoude, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
962 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 21

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.35 kWh/m²
CO₂-emissie
57.31 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Renswoude

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

4,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,4 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Renswoude

Molenstraat 21 ligt in de buurt Renswoude in Renswoude. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.605 inwoners en 1.471 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 67% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 444.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3605 Inwoners
1485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1471 Woningvoorraad
€444.000 Gem. WOZ-waarde Renswoude
67% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Molenstraat 21

Officiële bekendmakingen rond Molenstraat 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 35 meter

Gemeente Renswoude - Verleende omgevingsvergunning - het uitbreiden van het bedrijfspand - Molenstraat 23 a, 3927 AB Renswoude

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 35 meter

Gemeente Renswoude – Aangevraagde omgevingsvergunning – het uitbreiden van het bedrijfspand – Molenstraat 23 a, 3927 AB Renswoude

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 92 meter

Gemeente Renswoude – Aangevraagde omgevingsvergunning – Het bouwen van een bijgebouw – Barneveldsestraat 7, 3927 CA Renswoude

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Renswoude

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Renswoude. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Molenstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renswoude €444.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 21 zich tot de CBS-buurt Renswoude?

Molenstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning van 256 m² in de CBS-buurt Renswoude. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.471 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 21?

Molenstraat 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Renswoude, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenstraat 21 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 21 heeft 256 m² woonoppervlakte en 962 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renswoude €444.000.

Wat is het energielabel van Molenstraat 21 en wat betekent dat?

Molenstraat 21 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenstraat 21?

Molenstraat 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Renswoude?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Renswoude in Renswoude (Utrecht) 3.605 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €444.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 4,4 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,2 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 7,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Renswoude?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renswoude in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Molenstraat 21?

Een woningrapport voor Molenstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Renswoude. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Renswoude presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars