Streetview Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 Renkum

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15, 6871 GJ Renkum

90 m² Bouwjaar 1947 5 kamers Label C

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 is een woonhuis in Renkum, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 410 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Renkum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Renkum

1695 Inwoners
735 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde De Enk
56% Koopwoningen
6.076 Inwoners per km²

Locatie van Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15

Vergelijkbare woningen in Renkum

Veelgestelde vragen over Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15?

De prijsindicatie voor Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in De Enk is €324.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 zich tot de wijk De Enk?

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 is een woonhuis van 90 m² in de wijk De Enk. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.076 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15?

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 is een woonhuis in De Enk, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 vergeleken met de buurt?

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 heeft 90 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Enk ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 en wat betekent dat?

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15?

Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Enk?

De wijk De Enk in Renkum (Gelderland) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Enk?

Vanuit Dr. Haverkorn van Rijsewijkweg 15 in De Enk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.7 km.