Bungalow, vrijstaande woning Kleine Horizon 106 Renesse

Kleine Horizon 106, 4325 HX Renesse

58 m² Bouwjaar 1980 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Kleine Horizon 106 is een bungalow, vrijstaande woning in Renesse, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m², een perceel van 265 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
58 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Ligging
in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kleine Horizon 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Horizon 106

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
234.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
448.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
91.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Renesse

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

33.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.6 km

Buurtinformatie in Renesse

50 Inwoners
25 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Hoogenboomlaan
65% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleine Horizon 106

Vergelijkbare woningen in Renesse

Veelgestelde vragen over Kleine Horizon 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Horizon 106?

De prijsindicatie voor Kleine Horizon 106 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogenboomlaan is €496.000. Dat komt neer op circa €8.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Horizon 106 zich tot de wijk Hoogenboomlaan?

Kleine Horizon 106 is een bungalow, vrijstaande woning van 58 m² in de wijk Hoogenboomlaan. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Horizon 106?

Kleine Horizon 106 is een bungalow, vrijstaande woning in Hoogenboomlaan, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kleine Horizon 106 vergeleken met de buurt?

Kleine Horizon 106 heeft 58 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hoogenboomlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Horizon 106 en wat betekent dat?

Kleine Horizon 106 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-11-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 91.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Horizon 106?

Kleine Horizon 106 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogenboomlaan?

De wijk Hoogenboomlaan in Renesse (Zeeland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogenboomlaan?

Vanuit Kleine Horizon 106 in Hoogenboomlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 33.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.