Vrijstaande woning Oosterenbanweg 32 Renesse

Oosterenbanweg 32, 4325 GT Renesse

133 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oosterenbanweg 32 is een vrijstaande woning in Renesse, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 548 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
548 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oosterenbanweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterenbanweg 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.9
CO₂-emissie
4611.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Renesse

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Renesse

295 Inwoners
165 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Oude Moolweg en Laone
70% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterenbanweg 32

Vergelijkbare woningen in Renesse

Veelgestelde vragen over Oosterenbanweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterenbanweg 32?

De prijsindicatie voor Oosterenbanweg 32 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Moolweg en Laone is €563.000. Dat komt neer op circa €4.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterenbanweg 32 zich tot de wijk Oude Moolweg en Laone?

Oosterenbanweg 32 is een vrijstaande woning van 133 m² in de wijk Oude Moolweg en Laone. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterenbanweg 32?

Oosterenbanweg 32 is een vrijstaande woning in Oude Moolweg en Laone, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oosterenbanweg 32 vergeleken met de buurt?

Oosterenbanweg 32 heeft 133 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 548 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Oude Moolweg en Laone ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterenbanweg 32 en wat betekent dat?

Oosterenbanweg 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4611.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterenbanweg 32?

Oosterenbanweg 32 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Moolweg en Laone?

De wijk Oude Moolweg en Laone in Renesse (Zeeland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Moolweg en Laone?