Bungalow, vrijstaande woning Lijsterweg 30 Renesse

Lijsterweg 30, 4325 GA Renesse

117 m² Bouwjaar 1960 1 kamers Label D

Lijsterweg 30 is een bungalow, vrijstaande woning in Renesse, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 568 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
568 m²
Inhoud
448 m³
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lijsterweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterweg 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
209.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.5%
CO₂-emissie
45.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Renesse

295 Inwoners
165 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Oude Moolweg en Laone
70% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijsterweg 30

Vergelijkbare woningen in Renesse

Veelgestelde vragen over Lijsterweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterweg 30?

De prijsindicatie voor Lijsterweg 30 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Moolweg en Laone is €563.000. Dat komt neer op circa €4.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterweg 30 zich tot de wijk Oude Moolweg en Laone?

Lijsterweg 30 is een bungalow, vrijstaande woning van 117 m² in de wijk Oude Moolweg en Laone. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterweg 30?

Lijsterweg 30 is een bungalow, vrijstaande woning in Oude Moolweg en Laone, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lijsterweg 30 vergeleken met de buurt?

Lijsterweg 30 heeft 117 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Het perceel is 568 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 117 m² per kamer. In Oude Moolweg en Laone ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterweg 30 en wat betekent dat?

Lijsterweg 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterweg 30?

Lijsterweg 30 heeft 1 kamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oude Moolweg en Laone?

De wijk Oude Moolweg en Laone in Renesse (Zeeland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Moolweg en Laone?

Vanuit Lijsterweg 30 in Oude Moolweg en Laone bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.