Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 216 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Achterpad 2 is een tussenwoning in Renesse, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 216 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achterpad 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,5 kmTreinstation
33,7 kmSnelweg oprit
1,1 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
14,6 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
15,3 kmRestaurant
0,3 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
5,2 kmBioscoop
14,7 kmAchterpad 2 ligt in de buurt Renesse in Renesse. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.080 inwoners en 602 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 58% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 422.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 97 meter
· overige overheidsinformatie · 34 meter
· andere vergunning · 13 meter
Renesse · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Renesse · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Renesse · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Renesse · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Renesse · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Renesse · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renesse €422.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchterpad 2 is een tussenwoning van 100 m² in de CBS-buurt Renesse. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 602 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.412 inwoners per km².
Achterpad 2 is een tussenwoning in Renesse, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Achterpad 2 heeft 100 m² woonoppervlakte. Het perceel is 216 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Renesse €422.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Renesse in Renesse (Zeeland) 1.080 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €422.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renesse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 33,7 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renesse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,3 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 14,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Renesse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Achterpad 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Renesse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Renesse presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.