Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Spoorwiel 8 Raamsdonksveer

Spoorwiel 8, 4942 BT Raamsdonksveer

118 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Spoorwiel 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Raamsdonksveer, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 357 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spoorwiel 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorwiel 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
26.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (160.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Raamsdonksveer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

16.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Raamsdonksveer

5650 Inwoners
2345 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Hooipolder en De Hoeven
71% Koopwoningen
4.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorwiel 8

Vergelijkbare woningen in Raamsdonksveer

Veelgestelde vragen over Spoorwiel 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorwiel 8?

De prijsindicatie voor Spoorwiel 8 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Hooipolder en De Hoeven is €334.000. Dat komt neer op circa €2.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorwiel 8 zich tot de wijk Hooipolder en De Hoeven?

Spoorwiel 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Hooipolder en De Hoeven. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorwiel 8?

Spoorwiel 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hooipolder en De Hoeven, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spoorwiel 8 vergeleken met de buurt?

Spoorwiel 8 heeft 118 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hooipolder en De Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorwiel 8 en wat betekent dat?

Spoorwiel 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorwiel 8?

Spoorwiel 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 160 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hooipolder en De Hoeven?

De wijk Hooipolder en De Hoeven in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hooipolder en De Hoeven?