Streetview Rijvoortshoef 274 Raamsdonksveer

Rijvoortshoef 274, 4941 VJ Raamsdonksveer

187 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Rijvoortshoef 274 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 446 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
446 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijvoortshoef 274

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijvoortshoef 274

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Raamsdonksveer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

16.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Raamsdonksveer

5650 Inwoners
2345 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2378 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Hooipolder en De Hoeven
71% Koopwoningen
4.129 Inwoners per km²

Locatie van Rijvoortshoef 274

Vergelijkbare woningen in Raamsdonksveer

Veelgestelde vragen over Rijvoortshoef 274

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijvoortshoef 274?

De prijsindicatie voor Rijvoortshoef 274 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Hooipolder en De Hoeven is €334.000. Dat komt neer op circa €1.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijvoortshoef 274 zich tot de wijk Hooipolder en De Hoeven?

Rijvoortshoef 274 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Hooipolder en De Hoeven. De buurt telt 2.378 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijvoortshoef 274?

Rijvoortshoef 274 is een woonhuis in Hooipolder en De Hoeven, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijvoortshoef 274 vergeleken met de buurt?

Rijvoortshoef 274 heeft 187 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hooipolder en De Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijvoortshoef 274 en wat betekent dat?

Rijvoortshoef 274 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijvoortshoef 274?

Rijvoortshoef 274 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hooipolder en De Hoeven?

De wijk Hooipolder en De Hoeven in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hooipolder en De Hoeven?