Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 361 m²
Wilhelminalaan 30 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 361 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
16 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Raamsdonksveer is €334.000. Dat komt neer op circa €925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilhelminalaan 30 is een woonhuis van 361 m² in de wijk Raamsdonksveer. De buurt telt 3.182 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.996 inwoners per km².
Wilhelminalaan 30 is een woonhuis in Raamsdonksveer, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wilhelminalaan 30 heeft 361 m² woonoppervlakte. In Raamsdonksveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Raamsdonksveer in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Wilhelminalaan 30 in Raamsdonksveer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminalaan 30: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Raamsdonksveer: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Wilhelminalaan 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Raamsdonksveer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1914, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.