Halfvrijstaande woning Meindert Hobbemastraat 1 Raamsdonksveer

Meindert Hobbemastraat 1, 4941 EN Raamsdonksveer

216 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Meindert Hobbemastraat 1 is een halfvrijstaande woning in Raamsdonksveer, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 313 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
760 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meindert Hobbemastraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meindert Hobbemastraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.3%
CO₂-emissie
19.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Raamsdonksveer

6805 Inwoners
3195 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3182 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Raamsdonksveer
54% Koopwoningen
3.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meindert Hobbemastraat 1

Vergelijkbare woningen in Raamsdonksveer

Veelgestelde vragen over Meindert Hobbemastraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Meindert Hobbemastraat 1?

De prijsindicatie voor Meindert Hobbemastraat 1 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Raamsdonksveer is €334.000. Dat komt neer op circa €1.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meindert Hobbemastraat 1 zich tot de wijk Raamsdonksveer?

Meindert Hobbemastraat 1 is een halfvrijstaande woning van 216 m² in de wijk Raamsdonksveer. De buurt telt 3.182 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meindert Hobbemastraat 1?

Meindert Hobbemastraat 1 is een halfvrijstaande woning in Raamsdonksveer, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meindert Hobbemastraat 1 vergeleken met de buurt?

Meindert Hobbemastraat 1 heeft 216 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Raamsdonksveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meindert Hobbemastraat 1 en wat betekent dat?

Meindert Hobbemastraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meindert Hobbemastraat 1?

Meindert Hobbemastraat 1 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 108 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Raamsdonksveer?

De wijk Raamsdonksveer in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raamsdonksveer?