Galerijflat St. Theresiastraat 28 Raamsdonksveer

St. Theresiastraat 28, 4941 DK Raamsdonksveer

43 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++++

St. Theresiastraat 28 is een galerijflat in Raamsdonksveer, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor St. Theresiastraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel St. Theresiastraat 28

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
44.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-3.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
104%

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Raamsdonksveer

6805 Inwoners
3195 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3182 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Raamsdonksveer
54% Koopwoningen
3.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van St. Theresiastraat 28

Vergelijkbare woningen in Raamsdonksveer

Veelgestelde vragen over St. Theresiastraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van St. Theresiastraat 28?

De prijsindicatie voor St. Theresiastraat 28 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Raamsdonksveer is €334.000. Dat komt neer op circa €7.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt St. Theresiastraat 28 zich tot de wijk Raamsdonksveer?

St. Theresiastraat 28 is een galerijflat van 43 m² in de wijk Raamsdonksveer. De buurt telt 3.182 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op St. Theresiastraat 28?

St. Theresiastraat 28 is een galerijflat in Raamsdonksveer, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is St. Theresiastraat 28 vergeleken met de buurt?

St. Theresiastraat 28 heeft 43 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Raamsdonksveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van St. Theresiastraat 28 en wat betekent dat?

St. Theresiastraat 28 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van St. Theresiastraat 28?

St. Theresiastraat 28 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Raamsdonksveer?

De wijk Raamsdonksveer in Raamsdonksveer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raamsdonksveer?

Vanuit St. Theresiastraat 28 in Raamsdonksveer bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 1.1 km.