Streetview Johanna van Burenlaan 77 Raalte

Johanna van Burenlaan 77, 8101 ZR Raalte

144 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Johanna van Burenlaan 77 is een woonhuis in Raalte, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 293 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Johanna van Burenlaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna van Burenlaan 77

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Raalte

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Raalte

1735 Inwoners
750 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
755 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Hartkamp
63% Koopwoningen
3.987 Inwoners per km²

Locatie van Johanna van Burenlaan 77

Vergelijkbare woningen in Raalte

Veelgestelde vragen over Johanna van Burenlaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna van Burenlaan 77?

De prijsindicatie voor Johanna van Burenlaan 77 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Hartkamp is €319.000. Dat komt neer op circa €2.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna van Burenlaan 77 zich tot de wijk Hartkamp?

Johanna van Burenlaan 77 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Hartkamp. De buurt telt 755 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.987 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna van Burenlaan 77?

Johanna van Burenlaan 77 is een woonhuis in Hartkamp, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johanna van Burenlaan 77 vergeleken met de buurt?

Johanna van Burenlaan 77 heeft 144 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hartkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna van Burenlaan 77 en wat betekent dat?

Johanna van Burenlaan 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johanna van Burenlaan 77?

Johanna van Burenlaan 77 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hartkamp?

De wijk Hartkamp in Raalte (Overijssel) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hartkamp?

Vanuit Johanna van Burenlaan 77 in Hartkamp bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.