Streetview Burg Roosmale Nepveulaan 30 Putten

Burg Roosmale Nepveulaan 30, 3881 HB Putten

218 m² Bouwjaar 2016 Label A

Burg Roosmale Nepveulaan 30 is een woonhuis in Putten, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 1260 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
1260 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burg Roosmale Nepveulaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg Roosmale Nepveulaan 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Putten

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Putten

6215 Inwoners
2535 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2586 Woningvoorraad
€439.000 Gem. woningwaarde Putten-Zuid-Oost
62% Koopwoningen
4.018 Inwoners per km²

Locatie van Burg Roosmale Nepveulaan 30

Vergelijkbare woningen in Putten

Veelgestelde vragen over Burg Roosmale Nepveulaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg Roosmale Nepveulaan 30?

De prijsindicatie voor Burg Roosmale Nepveulaan 30 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Putten-Zuid-Oost is €439.000. Dat komt neer op circa €2.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg Roosmale Nepveulaan 30 zich tot de wijk Putten-Zuid-Oost?

Burg Roosmale Nepveulaan 30 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Putten-Zuid-Oost. De buurt telt 2.586 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg Roosmale Nepveulaan 30?

Burg Roosmale Nepveulaan 30 is een woonhuis in Putten-Zuid-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burg Roosmale Nepveulaan 30 vergeleken met de buurt?

Burg Roosmale Nepveulaan 30 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1260 m². In Putten-Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg Roosmale Nepveulaan 30 en wat betekent dat?

Burg Roosmale Nepveulaan 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Putten-Zuid-Oost?

De wijk Putten-Zuid-Oost in Putten (Gelderland) kenmerkt zich door 6.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Putten-Zuid-Oost?

Vanuit Burg Roosmale Nepveulaan 30 in Putten-Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.