Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 78054 m²
- Inhoud
- 129 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
1e Verdelingsweg 921 is een niet-woning in Putte, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en een perceel van 78054 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 1e Verdelingsweg 921
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,9 kmSupermarkt
2,4 kmHuisarts
2,1 kmTreinstation
17,6 kmSnelweg oprit
1,3 kmKinderdagverblijf
1,9 kmMiddelbare school
7,4 kmApotheek
2,4 kmZiekenhuis
9,5 kmRestaurant
2 kmCafé
1,7 kmBibliotheek
6,3 kmBioscoop
18,1 km1e Verdelingsweg 921 ligt in de buurt Verspreide huizen Putte in Putte. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 345 inwoners en 125 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 74% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 297.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,4 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool en 2,1 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Putte €297.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen1e Verdelingsweg 921 is een niet-woning van 63 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Putte. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 125 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 21 inwoners per km².
1e Verdelingsweg 921 is een niet-woning in Verspreide huizen Putte, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
1e Verdelingsweg 921 heeft 63 m² woonoppervlakte en 129 m³ inhoud. Het perceel is 78054 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Putte €297.000.
1e Verdelingsweg 921 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.39 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Putte in Putte (Noord-Brabant) 345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €297.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Putte in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool, 2,1 km tot een huisarts, 17,6 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Putte in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,5 km tot een ziekenhuis, 2,4 km tot een apotheek, 1,9 km tot een kinderdagverblijf, 7,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Putte in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2 km tot een restaurant, 1,7 km tot een café.
Een woningrapport voor 1e Verdelingsweg 921 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Putte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Putte presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.