Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 216 m²
- Inhoud
- 390 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Frans Banning Cocqstraat 20 is een woonhuis in Purmerland, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €706.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frans Banning Cocqstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.4 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Frans Banning Cocqstraat 20 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmerland is €706.000. Dat komt neer op circa €8.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrans Banning Cocqstraat 20 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Purmerland. De buurt telt 173 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².
Frans Banning Cocqstraat 20 is een woonhuis in Purmerland, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Frans Banning Cocqstraat 20 heeft 87 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Purmerland ligt de gemiddelde woningwaarde op €706.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frans Banning Cocqstraat 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Frans Banning Cocqstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Purmerland in Purmerland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €706.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Frans Banning Cocqstraat 20 in Purmerland bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.3 km.