Eengezinswoning, tussenwoning Incastraat 59 Purmerend

Incastraat 59, 1448 XS Purmerend

130 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Incastraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Incastraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Incastraat 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.3%
CO₂-emissie
14.2 kg/m²

Tuin
Ja (50.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Purmerend

4530 Inwoners
1805 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1781 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Amerika
80% Koopwoningen
5.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Incastraat 59

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Incastraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Incastraat 59?

De prijsindicatie voor Incastraat 59 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Amerika is €438.000. Dat komt neer op circa €3.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Incastraat 59 zich tot de wijk Amerika?

Incastraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Amerika. De buurt telt 1.781 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Incastraat 59?

Incastraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amerika, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Incastraat 59 vergeleken met de buurt?

Incastraat 59 heeft 130 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Amerika ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Incastraat 59 en wat betekent dat?

Incastraat 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Incastraat 59?

Incastraat 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Amerika?

De wijk Amerika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amerika?

Vanuit Incastraat 59 in Amerika bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.