Vrijstaande woning Saint Helenabaai 60 Purmerend

Saint Helenabaai 60, 1448 SL Purmerend

124 m² Bouwjaar 2005 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Saint Helenabaai 60 is een vrijstaande woning in Purmerend, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 180 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€670.000 tot €770.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Saint Helenabaai 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saint Helenabaai 60

Tuin
Ja (55.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Purmerend

5420 Inwoners
2125 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Afrika
69% Koopwoningen
6.159 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saint Helenabaai 60

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Saint Helenabaai 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Saint Helenabaai 60?

De prijsindicatie voor Saint Helenabaai 60 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrika is €474.000. Dat komt neer op circa €3.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saint Helenabaai 60 zich tot de wijk Afrika?

Saint Helenabaai 60 is een vrijstaande woning van 124 m² in de wijk Afrika. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saint Helenabaai 60?

Saint Helenabaai 60 is een vrijstaande woning in Afrika, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Saint Helenabaai 60 vergeleken met de buurt?

Saint Helenabaai 60 heeft 124 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Afrika ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saint Helenabaai 60 en wat betekent dat?

Saint Helenabaai 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saint Helenabaai 60?

Saint Helenabaai 60 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Afrika?

De wijk Afrika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrika?

Vanuit Saint Helenabaai 60 in Afrika bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.