Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 565 m²
Saint Helenabaai 32 is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m² en een perceel van 565 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Saint Helenabaai 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Saint Helenabaai 32 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrika is €474.000. Dat komt neer op circa €1.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSaint Helenabaai 32 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Afrika. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.159 inwoners per km².
Saint Helenabaai 32 is een woonhuis in Afrika, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Saint Helenabaai 32 heeft 314 m² woonoppervlakte. Het perceel is 565 m². In Afrika ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Saint Helenabaai 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Afrika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Saint Helenabaai 32 in Afrika bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Saint Helenabaai 32: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Afrika: restaurant (0.7 km), cafe (2 km).