Streetview Oranjefontein 44 Purmerend

Oranjefontein 44, 1448 RJ Purmerend

144 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Oranjefontein 44 is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oranjefontein 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjefontein 44

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Purmerend

5420 Inwoners
2125 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Afrika
69% Koopwoningen
6.159 Inwoners per km²

Locatie van Oranjefontein 44

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Oranjefontein 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjefontein 44?

De gemiddelde woningwaarde in Afrika is €474.000. Dat komt neer op circa €3.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjefontein 44 zich tot de wijk Afrika?

Oranjefontein 44 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Afrika. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjefontein 44?

Oranjefontein 44 is een woonhuis in Afrika, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oranjefontein 44 vergeleken met de buurt?

Oranjefontein 44 heeft 144 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Afrika ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjefontein 44 en wat betekent dat?

Oranjefontein 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjefontein 44?

Oranjefontein 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Afrika?

De wijk Afrika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrika?

Vanuit Oranjefontein 44 in Afrika bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.