Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Purmerland 354 Purmerend

Purmerland 354, 1448 PZ Purmerend

157 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Purmerland 354 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Purmerend, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 267 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
599 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Purmerland 354

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Purmerland 354

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.7%
CO₂-emissie
15.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Purmerend

5420 Inwoners
2125 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Afrika
69% Koopwoningen
6.159 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Purmerland 354

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Purmerland 354

Wat is de geschatte woningwaarde van Purmerland 354?

De prijsindicatie voor Purmerland 354 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrika is €474.000. Dat komt neer op circa €3.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Purmerland 354 zich tot de wijk Afrika?

Purmerland 354 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 157 m² in de wijk Afrika. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Purmerland 354?

Purmerland 354 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Afrika, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Purmerland 354 vergeleken met de buurt?

Purmerland 354 heeft 157 m² woonoppervlakte en 599 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Afrika ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Purmerland 354 en wat betekent dat?

Purmerland 354 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Purmerland 354?

Purmerland 354 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Afrika?

De wijk Afrika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrika?

Vanuit Purmerland 354 in Afrika bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.