Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 830 m²
- Inhoud
- 530 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Purmerland 15 A is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 830 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Purmerland 15 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Afrika is €474.000. Dat komt neer op circa €3.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPurmerland 15 A is een woonhuis van 148 m² in de wijk Afrika. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.159 inwoners per km².
Purmerland 15 A is een woonhuis in Afrika, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Purmerland 15 A heeft 148 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 830 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Afrika ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Purmerland 15 A heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Purmerland 15 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Afrika in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Purmerland 15 A in Afrika bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Purmerland 15 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.7 km.