Portiekflat (appartement) Loirestraat 181 Purmerend

Loirestraat 181, 1448 JJ Purmerend

159 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Loirestraat 181 is een portiekflat (appartement) in Purmerend, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
159 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Loirestraat 181

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loirestraat 181

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Purmerend

5375 Inwoners
2425 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2466 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Europa
54% Koopwoningen
6.306 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loirestraat 181

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Loirestraat 181

Wat is de geschatte woningwaarde van Loirestraat 181?

De prijsindicatie voor Loirestraat 181 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Europa is €423.000. Dat komt neer op circa €2.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loirestraat 181 zich tot de wijk Europa?

Loirestraat 181 is een portiekflat (appartement) van 159 m² in de wijk Europa. De buurt telt 2.466 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.306 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loirestraat 181?

Loirestraat 181 is een portiekflat (appartement) in Europa, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Loirestraat 181 vergeleken met de buurt?

Loirestraat 181 heeft 159 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Europa ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loirestraat 181 en wat betekent dat?

Loirestraat 181 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loirestraat 181?

Loirestraat 181 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Europa?

De wijk Europa in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europa?

Vanuit Loirestraat 181 in Europa bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.