Eengezinswoning, tussenwoning Algarve 35 Purmerend

Algarve 35, 1448 JE Purmerend

146 m² Bouwjaar 2014 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Algarve 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 121 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Algarve 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Algarve 35

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.2%
CO₂-emissie
9.31 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Purmerend

5375 Inwoners
2425 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2466 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Europa
54% Koopwoningen
6.306 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Algarve 35

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Algarve 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Algarve 35?

De prijsindicatie voor Algarve 35 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Europa is €423.000. Dat komt neer op circa €2.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Algarve 35 zich tot de wijk Europa?

Algarve 35 is een eengezinswoning, tussenwoning van 146 m² in de wijk Europa. De buurt telt 2.466 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.306 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Algarve 35?

Algarve 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Europa, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Algarve 35 vergeleken met de buurt?

Algarve 35 heeft 146 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Europa ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Algarve 35 en wat betekent dat?

Algarve 35 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Algarve 35?

Algarve 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Europa?

De wijk Europa in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europa?

Vanuit Algarve 35 in Europa bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.