Streetview Bisschop Romerostraat 9 Purmerend

Bisschop Romerostraat 9, 1447 ZV Purmerend

158 m² Bouwjaar 1981 4 kamers Label A

Bisschop Romerostraat 9 is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 276 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bisschop Romerostraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bisschop Romerostraat 9

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Purmerend

6945 Inwoners
2895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2874 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Purmer-Zuid/Zuid
72% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Locatie van Bisschop Romerostraat 9

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Bisschop Romerostraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Bisschop Romerostraat 9?

De prijsindicatie voor Bisschop Romerostraat 9 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmer-Zuid/Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €2.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bisschop Romerostraat 9 zich tot de wijk Purmer-Zuid/Zuid?

Bisschop Romerostraat 9 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Purmer-Zuid/Zuid. De buurt telt 2.874 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bisschop Romerostraat 9?

Bisschop Romerostraat 9 is een woonhuis in Purmer-Zuid/Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bisschop Romerostraat 9 vergeleken met de buurt?

Bisschop Romerostraat 9 heeft 158 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Purmer-Zuid/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bisschop Romerostraat 9 en wat betekent dat?

Bisschop Romerostraat 9 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bisschop Romerostraat 9?

Bisschop Romerostraat 9 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Purmer-Zuid/Zuid?

De wijk Purmer-Zuid/Zuid in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmer-Zuid/Zuid?

Vanuit Bisschop Romerostraat 9 in Purmer-Zuid/Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.