Streetview Steve Bikostraat 70 Purmerend

Steve Bikostraat 70, 1447 XK Purmerend

133 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Steve Bikostraat 70 is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 173 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
456 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Steve Bikostraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steve Bikostraat 70

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Purmerend

6945 Inwoners
2895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2874 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Purmer-Zuid/Zuid
72% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Locatie van Steve Bikostraat 70

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Steve Bikostraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Steve Bikostraat 70?

De prijsindicatie voor Steve Bikostraat 70 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmer-Zuid/Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €3.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steve Bikostraat 70 zich tot de wijk Purmer-Zuid/Zuid?

Steve Bikostraat 70 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Purmer-Zuid/Zuid. De buurt telt 2.874 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steve Bikostraat 70?

Steve Bikostraat 70 is een woonhuis in Purmer-Zuid/Zuid, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Steve Bikostraat 70 vergeleken met de buurt?

Steve Bikostraat 70 heeft 133 m² woonoppervlakte en 456 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Purmer-Zuid/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steve Bikostraat 70 en wat betekent dat?

Steve Bikostraat 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steve Bikostraat 70?

Steve Bikostraat 70 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Purmer-Zuid/Zuid?

De wijk Purmer-Zuid/Zuid in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmer-Zuid/Zuid?

Vanuit Steve Bikostraat 70 in Purmer-Zuid/Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.