Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Makkesstraat 18 Purmerend

Makkesstraat 18, 1447 PJ Purmerend

213 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Makkesstraat 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Purmerend, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 283 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
753 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Makkesstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Makkesstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
94.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.8%
CO₂-emissie
18.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Purmerend

6945 Inwoners
2895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2874 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Purmer-Zuid/Zuid
72% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Makkesstraat 18

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Makkesstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Makkesstraat 18?

De prijsindicatie voor Makkesstraat 18 ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmer-Zuid/Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €1.953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Makkesstraat 18 zich tot de wijk Purmer-Zuid/Zuid?

Makkesstraat 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 213 m² in de wijk Purmer-Zuid/Zuid. De buurt telt 2.874 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Makkesstraat 18?

Makkesstraat 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Purmer-Zuid/Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Makkesstraat 18 vergeleken met de buurt?

Makkesstraat 18 heeft 213 m² woonoppervlakte en 753 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Purmer-Zuid/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Makkesstraat 18 en wat betekent dat?

Makkesstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Makkesstraat 18?

Makkesstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Purmer-Zuid/Zuid?

De wijk Purmer-Zuid/Zuid in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmer-Zuid/Zuid?

Vanuit Makkesstraat 18 in Purmer-Zuid/Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.