Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Makkesstraat 10 Purmerend

Makkesstraat 10, 1447 PJ Purmerend

182 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Makkesstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Purmerend, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 284 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
653 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Makkesstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Makkesstraat 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1040.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Purmerend

6945 Inwoners
2895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2874 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Purmer-Zuid/Zuid
72% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Makkesstraat 10

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Makkesstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Makkesstraat 10?

De prijsindicatie voor Makkesstraat 10 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Purmer-Zuid/Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €2.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Makkesstraat 10 zich tot de wijk Purmer-Zuid/Zuid?

Makkesstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 182 m² in de wijk Purmer-Zuid/Zuid. De buurt telt 2.874 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Makkesstraat 10?

Makkesstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Purmer-Zuid/Zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Makkesstraat 10 vergeleken met de buurt?

Makkesstraat 10 heeft 182 m² woonoppervlakte en 653 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Purmer-Zuid/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Makkesstraat 10 en wat betekent dat?

Makkesstraat 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Makkesstraat 10?

Makkesstraat 10 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 1040 m².

Hoe is de woningmarkt in Purmer-Zuid/Zuid?

De wijk Purmer-Zuid/Zuid in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmer-Zuid/Zuid?