Streetview Willem Hofsteestraat 52 Purmerend

Willem Hofsteestraat 52, 1447 GN Purmerend

99 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Willem Hofsteestraat 52 is een woonhuis in Purmerend, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willem Hofsteestraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Hofsteestraat 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.9%
CO₂-emissie
16.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Purmerend

6945 Inwoners
2895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2874 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Purmer-Zuid/Zuid
72% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Locatie van Willem Hofsteestraat 52

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Willem Hofsteestraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Hofsteestraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Purmer-Zuid/Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €4.202 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Hofsteestraat 52 zich tot de wijk Purmer-Zuid/Zuid?

Willem Hofsteestraat 52 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Purmer-Zuid/Zuid. De buurt telt 2.874 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Hofsteestraat 52?

Willem Hofsteestraat 52 is een woonhuis in Purmer-Zuid/Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Hofsteestraat 52 vergeleken met de buurt?

Willem Hofsteestraat 52 heeft 99 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Purmer-Zuid/Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Hofsteestraat 52 en wat betekent dat?

Willem Hofsteestraat 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Hofsteestraat 52?

Willem Hofsteestraat 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Purmer-Zuid/Zuid?

De wijk Purmer-Zuid/Zuid in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Purmer-Zuid/Zuid?