Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Inhoud
- 177 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €300.000 tot €350.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Grotenhuyshof 71 is een galerijflat in Purmerend, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grotenhuyshof 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
3 km------------------ENGLISH TEXT BELOW----------------- Starters opgelet! Neem een kijkje in dit prachtige, bijna nieuwe driekamerappartement aan de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Grotenhuyshof 71 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Maten- en Zuivelbuurt is €359.000. Dat komt neer op circa €6.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrotenhuyshof 71 is een galerijflat van 53 m² in de wijk Maten- en Zuivelbuurt. De buurt telt 1.106 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.348 inwoners per km².
Grotenhuyshof 71 is een galerijflat in Maten- en Zuivelbuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Grotenhuyshof 71 heeft 53 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Maten- en Zuivelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grotenhuyshof 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Grotenhuyshof 71 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Maten- en Zuivelbuurt in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Grotenhuyshof 71 in Maten- en Zuivelbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.