Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 363 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Inhoud
- 1516 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Overlanderstraat 263 is een niet-woning in Purmerend, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 363 m² en een perceel van 415 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overlanderstraat 263
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,4 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
0,8 kmTreinstation
2,7 kmSnelweg oprit
2,8 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
3,4 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0,6 kmCafé
0,7 kmBibliotheek
2,4 kmBioscoop
2,5 kmOverlanderstraat 263 ligt in de buurt Overlanderstraat en omgeving in Purmerend. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.330 inwoners en 2.175 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 31% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 312.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere melding · 88 meter
· andere vergunning · 44 meter
· verkeersbesluit of -mededeling · 63 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving €312.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOverlanderstraat 263 is een niet-woning van 363 m² in de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.175 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 9.736 inwoners per km².
Overlanderstraat 263 is een niet-woning in Overlanderstraat en omgeving, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Overlanderstraat 263 heeft 363 m² woonoppervlakte en 1516 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving €312.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving in Purmerend (Noord-Holland) 4.330 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €312.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 2,7 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2 km tot een ziekenhuis, 2 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 3,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Overlanderstraat en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Overlanderstraat 263 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Overlanderstraat en omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Purmerend presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.