Eengezinswoning, tussenwoning Koperslagerstraat 30 Purmerend

Koperslagerstraat 30, 1445 CB Purmerend

124 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Koperslagerstraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koperslagerstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koperslagerstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
79.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.4%
CO₂-emissie
15.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Purmerend

4280 Inwoners
2200 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2175 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Overlanderstraat en omgeving
30% Koopwoningen
9.631 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koperslagerstraat 30

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Koperslagerstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Koperslagerstraat 30?

De prijsindicatie voor Koperslagerstraat 30 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Overlanderstraat en omgeving is €285.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koperslagerstraat 30 zich tot de wijk Overlanderstraat en omgeving?

Koperslagerstraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Overlanderstraat en omgeving. De buurt telt 2.175 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.631 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koperslagerstraat 30?

Koperslagerstraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Overlanderstraat en omgeving, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koperslagerstraat 30 vergeleken met de buurt?

Koperslagerstraat 30 heeft 124 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Overlanderstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koperslagerstraat 30 en wat betekent dat?

Koperslagerstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koperslagerstraat 30?

Koperslagerstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Overlanderstraat en omgeving?

De wijk Overlanderstraat en omgeving in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.