Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 145 m³
- Kamers
- 2
Westervenne 213 A is een appartement in Purmerend, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westervenne 213 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Westervenne 213 A ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Overwhere-Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €7.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestervenne 213 A is een appartement van 43 m² in de wijk Overwhere-Noord. De buurt telt 3.096 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.156 inwoners per km².
Westervenne 213 A is een appartement in Overwhere-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westervenne 213 A heeft 43 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Overwhere-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westervenne 213 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Westervenne 213 A heeft 2 kamers.
De wijk Overwhere-Noord in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westervenne 213 A in Overwhere-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westervenne 213 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.