Tussenwoning A. Frederikshof 28 Purmerend

A. Frederikshof 28, 1444 ER Purmerend

110 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

A. Frederikshof 28 is een tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor A. Frederikshof 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel A. Frederikshof 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.76
CO₂-emissie
2001.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Purmerend

5685 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3096 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Overwhere-Noord
63% Koopwoningen
5.156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van A. Frederikshof 28

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over A. Frederikshof 28

Wat is de geschatte woningwaarde van A. Frederikshof 28?

De prijsindicatie voor A. Frederikshof 28 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Overwhere-Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €2.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt A. Frederikshof 28 zich tot de wijk Overwhere-Noord?

A. Frederikshof 28 is een tussenwoning van 110 m² in de wijk Overwhere-Noord. De buurt telt 3.096 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op A. Frederikshof 28?

A. Frederikshof 28 is een tussenwoning in Overwhere-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is A. Frederikshof 28 vergeleken met de buurt?

A. Frederikshof 28 heeft 110 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Overwhere-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van A. Frederikshof 28 en wat betekent dat?

A. Frederikshof 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2001.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van A. Frederikshof 28?

A. Frederikshof 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Overwhere-Noord?

De wijk Overwhere-Noord in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overwhere-Noord?

Vanuit A. Frederikshof 28 in Overwhere-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.