Tussenwoning C. de Jongestraat 92 Purmerend

C. de Jongestraat 92, 1444 EN Purmerend

148 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label A

C. de Jongestraat 92 is een tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor C. de Jongestraat 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel C. de Jongestraat 92

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Purmerend

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Purmerend

5685 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3096 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Overwhere-Noord
63% Koopwoningen
5.156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van C. de Jongestraat 92

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over C. de Jongestraat 92

Wat is de geschatte woningwaarde van C. de Jongestraat 92?

De prijsindicatie voor C. de Jongestraat 92 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Overwhere-Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C. de Jongestraat 92 zich tot de wijk Overwhere-Noord?

C. de Jongestraat 92 is een tussenwoning van 148 m² in de wijk Overwhere-Noord. De buurt telt 3.096 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C. de Jongestraat 92?

C. de Jongestraat 92 is een tussenwoning in Overwhere-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is C. de Jongestraat 92 vergeleken met de buurt?

C. de Jongestraat 92 heeft 148 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Overwhere-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van C. de Jongestraat 92 en wat betekent dat?

C. de Jongestraat 92 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van C. de Jongestraat 92?

C. de Jongestraat 92 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Overwhere-Noord?

De wijk Overwhere-Noord in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overwhere-Noord?

Vanuit C. de Jongestraat 92 in Overwhere-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.