Eengezinswoning, tussenwoning Tureluurhof 24 Purmerend

Tureluurhof 24, 1444 AK Purmerend

124 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Tureluurhof 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Purmerend, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tureluurhof 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tureluurhof 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.32 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Purmerend

5685 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3096 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Overwhere-Noord
63% Koopwoningen
5.156 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tureluurhof 24

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Tureluurhof 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Tureluurhof 24?

De prijsindicatie voor Tureluurhof 24 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Overwhere-Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €2.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tureluurhof 24 zich tot de wijk Overwhere-Noord?

Tureluurhof 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Overwhere-Noord. De buurt telt 3.096 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tureluurhof 24?

Tureluurhof 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Overwhere-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tureluurhof 24 vergeleken met de buurt?

Tureluurhof 24 heeft 124 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Overwhere-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tureluurhof 24 en wat betekent dat?

Tureluurhof 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tureluurhof 24?

Tureluurhof 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Overwhere-Noord?

De wijk Overwhere-Noord in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overwhere-Noord?

Vanuit Tureluurhof 24 in Overwhere-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.