Bovenwoning (appartement) Churchillhof 20 Purmerend

Churchillhof 20, 1443 VW Purmerend

62 m² Bouwjaar 2023 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Churchillhof 20 is een bovenwoning (appartement) in Purmerend, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Churchillhof 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Churchillhof 20

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
55.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.5%
CO₂-emissie
10.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Purmerend

5265 Inwoners
2495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2459 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Wheermolen-Oost
40% Koopwoningen
8.973 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Churchillhof 20

Vergelijkbare woningen in Purmerend

Veelgestelde vragen over Churchillhof 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Churchillhof 20?

De prijsindicatie voor Churchillhof 20 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Wheermolen-Oost is €293.000. Dat komt neer op circa €4.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Churchillhof 20 zich tot de wijk Wheermolen-Oost?

Churchillhof 20 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Wheermolen-Oost. De buurt telt 2.459 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.973 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Churchillhof 20?

Churchillhof 20 is een bovenwoning (appartement) in Wheermolen-Oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Churchillhof 20 vergeleken met de buurt?

Churchillhof 20 heeft 62 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Wheermolen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Churchillhof 20 en wat betekent dat?

Churchillhof 20 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Churchillhof 20?

Churchillhof 20 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Wheermolen-Oost?

De wijk Wheermolen-Oost in Purmerend (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wheermolen-Oost?

Vanuit Churchillhof 20 in Wheermolen-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.